[Lublin] Szukam gdzie można dobrze wyprać tapicerkę

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • calaisius
    Classic
    • 2012
    • 21
    • BSE 1.6 MPI 102 KM

    [Lublin] Szukam gdzie można dobrze wyprać tapicerkę

    Witam,

    poszukuję gdzie można w Lublinie dobrze i w miarę tanio wyprać tapicerkę w mojej Octavii II. Wiem że "dobrze" i "tanio" przeważnie się wykluczają a dobra chemia i umiejętności kosztują i nie da się tego zrobić w 40 min ale nie chciałbym wywalić 300zł w błoto...
    Jakbyście mogli polecić jakiś warsztat gdzie dobrze to ogarniają. Zrobiłem rozeznanie wśród swoich znajomych i przewijają się dwie myjnie.

    1. Auto myjnia SONAX pod OLIMPEM http://www.myjniarecznalublin.pl/index.php
    Dzwoniłem, pranie całego wnętrza z podsufitką 260zł albo całe wnętrze + mycie karoserii z woskiem ręcznym 350zł. Auto zostaje u nich na 24-26 godz.

    2. Myjnia Anna na ul. Orkana 6 (nie znalazłem strony www) pod galeria orkana. Też dzwoniłem i pranie całego wnętrza z podsufitką z myciem karoserii 300zł netto, auto zostaje u nich na 24 godz.

    Co o nich sądzicie? Ktoś tam prał tapicerkę? Co innego polecacie??

    Pozdrawiam
    Pozdrawiam
    Kamil
  • maj0nez
    Ambiente
    • 2016
    • 133
    • Octavia I (1U2)
    • AUQ 1.8 20VT 180 KM

    #2
    Jacek ogarnia temat rewelacyjnie.

    Eksperci w studio auto detailingu JK Studio Lublin. Oferujemy profesjonalne mycie detailingowe oraz aplikację bezbarwnych folii ochronnych. Ręczna myjnia i studio auto detailingu.

    Komentarz

    • calaisius
      Classic
      • 2012
      • 21
      • BSE 1.6 MPI 102 KM

      #3
      No właśnie o coś takiego mi chodziło. A co robiłeś w JK Studio?? Możesz powiedzieć więcej szczegółów??
      Pozdrawiam
      Kamil

      Komentarz

      • maj0nez
        Ambiente
        • 2016
        • 133
        • Octavia I (1U2)
        • AUQ 1.8 20VT 180 KM

        #4
        Ja nic ale widziałem jego realizacje. Będę robił u niego korektę i kwarc.

        Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

        Komentarz

        Pracuję...